Serwis iPhone Wrocław

Serwis iPhone Wrocław

Serwis iPhone Wrocław

Serwis iPhone Wrocław. Gdzie wykonać naprawę?

Napraw swój smartfon iPhone w mieście Wrocław. Gdzie wykonać usługę? Jakie usługi dostępne są w serwisach? Sprawdź teraz!

Wrocławskie Serwisy iPhone Gdy masz problemy ze swoim smartfonem, nie musisz od razu rozglądać się za nowym modelem. Naprawa jest znacznie tańsza, a przy tym przyjazna dla natury, ponieważ Twój telefon może posłużyć Ci na dłużej.

W mieście Wrocław działa wiele punktów serwisowych, w których można naprawić swój telefon. Gdzie oddać telefon iPhone, aby naprawa była wykonana profesjonalnie i kompleksowo, a także w krótkim terminie?

Gdy Twój smartfon jest już po okresie gwarancyjnym, możesz naprawić go zarówno w autoryzowanych punktach Apple, jak i w serwisach bez autoryzacji. Gdy liczy się niska cena, wybierz nieautoryzowany serwis iPhone Wrocław. Nie musisz jednak obawiać się o ryzyko, że sprzęt nie zostanie naprawiony prawidłowo – serwisy tego typu oferują swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie i jednocześnie w przystępnych cenach.

Co nas wyróżnia?

SZYBKA
NAPRAWA

Ekspresowe naprawy iPhone,  90% naprawa wykonujemy od ręki

ORYGINALNE CZĘSCI

Oryginalne części oraz zamienniki najwyższej jakości w najlepszej cenie

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Naprawiamy wszystkie sprzęty Apple. Każdy model iPhone, iPad, Apple Watch, iMac, MacBook

DARMOWA DIAGNOZA

Oferujemy darmowa wycenę oraz diagnozę . Staramy się sprzęt diagnozować tego samego dnia, w którym przyjęliśmy sprzęt do naprawy

Profesjonalna i kompleksowa naprawa iPhone w Serwisie Wymiana Szybki 

Sprawdź aktualną ofertę serwisów smartfonów iPhone i wybierz najlepszy punkt, w którym Twój telefon może być naprawiony od ręki! Wymiana Szybki iPhone Wrocław – profesjonalne naprawy od ręki

Naprawa iPhone Wrocław

WYMIANA SZYBKI

Wymiana Szybki to jedynie 30-60 minut. Zbita szybka w twoim iPhone to dla nas codzienność, naprawiamy 500 sprzętów miesięcznie

WYMIANA BATERII

Twoja bateria woła o pomoc? Wyłącza się na zimie, twoją kondycja baterii jest poniżej 80% to czas na wymianę baterii

WYMIANA GNIAZDA

Jeśli twój iPhone ma problem z prawidłowym Ładowaniem, koniecznie wymień gniazdo ładowania

Wymiana Tylnej Szybki

Wymiana tylnej szybki w iPhone to jedynie dzień roboczy. Twój iPhone po naprawie wygląda jak nowy

NAPRAWA PO ZALANIU

Najnowsze modele iPhone chwała się certyfikatami na odporność na wodę. W praktyce radzimy bardzo uważać.

WYMIANA WYŚWIETLACZA

Uszkodziłeś nie tylko szybkę ale również wyświetlacz? To nie problem wymiana wyświetlacza to tylko 60 minut

Naprawa iPhone w mieście Wrocław – jakie naprawy możesz zlecić?

Działające serwis we Wrocławiu naprawiające iPhone mogą zaoferować swoim klientom pełną, profesjonalną obsługę w przypadku różnych typów usterek. 

Twój telefon upadł na ziemię i się rozbił? A może został zalany wodą? Zauważasz, że bateria działa coraz krócej i musisz często ją doładowywać? To tylko niektóre sytuacje, gdy warto udać się do dobrego serwisu iPhone, aby otrzymać fachową pomoc.

Wymiana szybki iPhone Wrocław

Dobry serwis iPhone może naprawić usterki nawet w ciągu godziny. Gdzie skorzystać z takiej oferty we Wrocławiu? Sprawdzamy oferty w serwisach iPhone Apple działających na terenie miasta.

Wymiana szybki w iPhone w pełnym zakresie

Jeżeli jesteś posiadaczem telefonu iPhone i potrzebujesz pomocy serwisowej, możesz zdecydować się na profesjonalne i kompleksowe usługi w serwisach iPhone na terenie całej Warszawy. Są one dostępne również w mieście Wrocław.

Serwis iPhone Wrocław

Pracownik serwisu natychmiast sprawdzi stan telefonu, a po wykonaniu diagnozy zaproponuje możliwości jego naprawy. Serwis może być również wykonany od ręki, dlatego wtedy, gdy liczy się czas, wystarczą tylko 1-2 godziny, aby odebrać sprawny telefon.

Wśród usług dostępnych Wrocław serwisach iPhone dostępne są:

 • Naprawa zalanego telefonu iPhone,
 • Wymiana akumulatora (baterii) iPhone,
 • Wymiana głośnika iPhone,
 • Wymiana gniazda ładowania iPhone,
 • Wymiana mikrofonu iPhone,
 • Wymiana wyświetlacza iPhone,
 • Wymiana rozbitej szybki iPhone,
 • Wymiana obudowy iPhone,
 • Wymiana przedniej i tylnej kamery iPhone,
 • Wymiana przycisku home, przycisku power iPhone,
 • Naprawa WiFi iPhone,
 • Naprawa usterki, gdy iPhone nie czyta karty SIM,
 • Aktualizacja systemu operacyjnego, oprogramowania,
 • Wykonanie backupu danych – kopii zapasowej.

FAQ

Jak wybrać dobry serwis iPhone we Wrocławiu?

We Wrocławiu na ulicy Gwarnej serwis iPhone prowadzony jest w punkcie na przeciwko dworca Głównego. Gdzie oddać swój telefon?

Aby wybrać najlepszy serwis iPhone, zapoznaj się z dostępnymi ofertami i cennikami online. Wybierz punkt serwisowy, który zapewnia szeroką gamę usług i umożliwia wykonanie szybkich napraw, ponieważ wtedy nie musisz długo czekać na swój telefon. Zobacz także komentarze klientów, którzy już skorzystali z danego serwisu. Na tej podstawie możesz wybrać taki, który jest godny zaufania.

Działające w dzielnicy serwisy Apple zapewniają kompleksową obsługę dla właścicieli nowszych i starszych generacji telefonów iPhone. Niezależnie od tego, czy masz telefon iPhone 5, iPhone 6, iPhone XS, iPhone 7 czy iPhone 12, serwisy dostępne w dzielnicy Mokotów mogą przeprowadzić błyskawiczną naprawę Twojego sprzętu.

Serwis iPhone Wrocław – zakres usług

W serwisie iPhone można skorzystać z szerokiej gamy usług przeznaczonych dla właścicieli smartfonów marki Apple. Wśród najczęściej zlecanych usług naprawy telefonów iPhone Wrocław znajdują się poniższe:

 • Wymiana baterii w iPhone od ręki! Baterie z czasem tracą swoją żywotność, dlatego telefon trzeba ładować coraz częściej. W takiej sytuacji warto zdecydować się na zakupienie i zamontowanie w telefonie całkowicie nowego akumulatora, aby znów można było korzystać z niego komfortowo. Czas naprawy 30-60 minut.
 • Wymiana wyświetlacza w iPhone w 30 minut– rozbity wyświetlacz to bardzo częsty problem w przypadku wszystkich marek telefonów, także iPhone Apple. Gdy wyświetlacz jest rozbity, wtedy wymienia się go na nowy. Cała procedura jest bardzo szybka, a po wymianie nie ma najmniejszego śladu. Czas serwisu od oddania iPhone, 1-2 godziny
 • Wymiana tylnej szybki w iPhone w 5-6 godzin – telefony iPhone wyposażone są w tylne szybki, które mogą ulec uszkodzeniu podczas upadku. W takim przypadku można zdecydować się na wymianę tylnej szybki po zbiciu, aby telefon wyglądał jak nowy.

W naprawa iPhone Wrocław na można wykonać także szereg innych prac, między innymi naprawę gniazda ładowania, wymianę głośnika, serwis telefonu po jego zalaniu, wykonanie wymiany szybki , gdy są on zagrożone utartą, czy też przeprowadzenie aktualizacji systemu. Diagnoza jest darmowa, naprawy po zlaniu już od 100 zł, wymiana szybki od 149 zł

Wymiana baterii iPhone Wrocław

Gdy chodzi o wymianę baterii może zaoferować dostęp do nieautoryzowanych serwisów Apple, w których dostępna jest fachowa obsługa obejmująca wszystkie modele marki Apple.

Wśród przykładowych modeli, jakie możesz naprawić w serwisach iPhone w Ursusie, znajdują się iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone 11, iPhone 12 oraz wiele innych modeli.